Soul Savior

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,24
  • Boyut 32 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Alaparplay
Macera oyunlarını seviyorsan bu oyun tam senlik.

Kahramanımızı bu sefer çok başka maceralar bekliyor siz de macera oyununu seviyorsanız bu oyunu kaçırmayın derim bir yandan eğlencenin tadını varın bir yandan ise yeni yerler keşfedin bu mükemmel görsel efektler sayesin de siz de kendinizi değişik bir atmosferin ortamı için de bulacaksınız. Muhteşem ses efektleri sayesin de sanki siz de oyunu yaşıyor gibi hissedeceksiniz bir taraftan ise levelleri geçmek için daha fazla çaba vererek bir sonra ki bölümün muhteşem heyecanını yaşayacaksınız ve bu saye de diğer bölümler için elinizden geleni yapacaksınız.

Muhteşem oyun da kahramanımızın yönlendirmek tamamen size düşüyor. Bu oyun sizin hayal gücünüze hitap edecek görüntü kalitesine sahip. Oyunu oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız ve boş zamanlarınız da sürekli tercih etmek zorun da hissedeceksiniz. Boş zamanlarınız da adrenalin dolu anlar yaşayacak ve ileri ki bölümler için fazlasıyla emek vereceksiniz.

Oyunun harika görüntü kalitesi nedeniyle sanki siz oyunun için de gibi olacaksınız ve bu muhteşem uygulamaya sahip olmak için yapmanız gereken tek şey indir tuşuna basmak bu saye de eşsiz uygulamaya sahip olup cihazın da sen de yer bulmasını sağlaya bilirsin iyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Soul Savior indir